Sesongstart for Musikklaget Liv – For deg også?

Torsdag 21. august kl. 1920 starter første øvinga i Kvam Grendehus. Det blir en spennende sesong med like stor suksess som forrige.

Vi håper at alle medlemmene fra i fjor møter opp i år også. Vi håper også å få med noen flere. Kanskje du er en av dem? Vi garanterer for en dirigent som inkluderer på alle vis.

Vi spiller variert musikk og deltar på ulike konserter og arrangementer lokalt gjennom sesongen. Vi gleder oss til denne høstsesongen hvor vi skal samarbeide med Snåsa Janitsjar. Første mål er SteinkjerSpæll. På nyåret skal vi ha felles seminar med Quintus. Hvem vet hva mere vi kan finne på.

Har du eget instrument er det bare å møte opp, gjerne gi oss et hint om du kommer. Trenger du å låne instrument, er det fint om du gir oss beskjed på forhånd slik at vi kan få forberedt instrument til deg.

Ta kontakt med leder Per Arne Aasen (99694781), om du har lyst å spille med oss!

Vi ser ikke bort fra et nytt møte med Zirkuzartister fra vårsesongen i en eller annen form.

Foto: Vidar Meldal